O APLIKACI

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy už nemusí být jen sen.

  Prodlužování a zhušťování řas je nová profesionální kosmetická služba nejvyšší kvality, která svou jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy.
  Prodlužování řas je novou procedurou, při které se vlastní řasy prodlužují ultra lehkými, přirozeně vypadajícími, syntetickými řasami. Každá jednotlivá umělá řasa je natočena a leštěna speciální technologií. Syntetické řasy jsou lepeny jedna po druhé na vlastní řasy (okolo 40 až 120 na oko) při použití profesionálního adheziva, které umělou řasu udrží až do konce přirozeného cyklu obměny vlastních řas.
  Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení. Po profesionální aplikaci jsou často umělé řasy od vlastních k nerozeznání. Ani nebudete věřit, jak jednoduché a příjemné je tyto řasy nosit. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Prodlužování a zahušťování řas spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu „řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva.

   Jedná se o relaxační proceduru.