PŘED APLIKACÍ

Klientka se dostaví na termín dokonale odlíčená, bez kontaktních čoček, (pokud nosí brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmí vystavovat řasy nadměrnému vlhku. Před ošetřením se nikdy nepodstupuje trvalá na řasy!

  Před samotnou aplikací je provedena podrobná konzultace s klientkou (včetně fotodokumentace) a jsou zodpovězny veškeré dotazy ohledně metody a produktů. Pro vyloučení jakýchkoli komplikací, je detailně prošetřen zdravotní stav, a zároveň jsou upravena přání a očekávání klientky do proveditelné (pro vlastní řasy zcela bezpečné) podoby.

   Stylistka navrhne unikátní design řas z více než 150 druhů syntetických řas (síla, délka, zatočení, barva, zdobení). Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 60 na každém oku mnohdy až do 100 a více řas na oko. Díky pokročilé technice práce je možné lepit i na křivě rostlé řasy a napravit tak přirozené defekty. Během celé procedury klientka relaxuje na komfortním lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu práce chráněny kolagenovou hydratační oční maskou, považujeme za vysoce neprofesionální používání obyčejných lepicích pásek.

  Aplikace kompletního setu trvá přibližně 120-180min. Doplnění je závislé na množství nově nalepených řas, pohybuje se od 60min do 120min.

   Majitelka nových řas obdrží podrobné informace k péči o řasy v tištěné podobě, kartáček na úpravu řas a odličovací tyčinku.